Partizan Sportif Direktörü Todoric: “Adalet, Eurocup’ı seçen bütün takımların yanındadır”

Geçtiğimiz günlerde FIBA’nın Yunanistan Basketbol Federasyonu başta olmak üzere birçok ülke federasyonuna gönderdiği bir mektupta ULEB Eurocup’ta oynamayı tercih eden takımlara federasyonlar tarafından cezai yaptırım uygulanması istenmişti.

FIBA’nın bu hamlesine cevap Partizan kulübünden geldi. Partizan’ın Sportif Direktörü Dragan Todoric, Sırbistan medyasına yaptığı bir açıklamada “Partizan henüz bir ceza almadı. Ancak bu, er ya da geç olacak. Ve bu olduğunda, hukuk ekibimiz cezai yaptırımı inceleyecek ve mahkemeye gitmek dahil olmak üzere haklarımızı nasıl koruyacağımıza karar vereceğiz. Güçlü bir şekilde inanıyoruz ki adalet bizim ve Eurocup’ı seçen bütün takımların yanındadır. Doğru çözümün kulüplere ceza verme politikasını bırakmak olduğuna inanıyoruz. Ama eğer bu olmazsa, haklarımızı korumaya hazır olacağız.” şeklinde konuşarak FIBA’nın baskılarından korkmadığını vurguladı.


Kaynak: Novosti

1 Yorum

  1. Ne zamanki Demirel FİBA nın Avrupa daki operasyonunu yönetmeye başladı BASKI,TEHDİT,ŞANTAJ devreye girdi ! Şu andada ülkede yaşadığımız ortam bu değilmi !? Bu anlayışta eminim Demirel gibi miyadını doldurmuş dinazorlar basketbolun tepesinden çekildiğinde bitmiş olacak ! Kendisi gitmesse Avrupa nın basketbol ülkeleri gönderecek.Üzücü olan ülke olarak yine İMAJIMIZ ciddi yara alacak !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler