Parker: Rondo Gibi Olacağımı Sanmıyorum

Minnesota Timberwolves v San Antonio Spurs

 

Dün gece oynana Boston Celtics – San Antonio Spurs maçından sonra ilginç maç sonu açıklamaları yapıldı. San Antonio Express-News‘ten Buck Harvey’in yaptığı habere göre öncelikle Rondo;

Onlar(Spurs) hemen her şeyi otomatiğe bağlamış şekilde yapıyor. Eminim ki Pop’un onlara bir şey demesine bile gerek kalmıyordur. Bir zamanlar biz de bu tarz bir kimyaya sahiptik.

açıklamalarını yaptı. Daha sonra Parker’a Rondo’nun bu benzetmesi söylenerek, gelecekte olası bir yeniden yapılanmada kendisinin de Rondo durumuna düşebileceğini ihtimal verip vermediği soruldu. Bu soru üzerine Parker;

Bu duruma düşeceğimi hiç sanmıyorum Spurs organizasyonu oyuncularına inanılmaz sadık bir organizasyon. Geçmişe bakarsanız da eski oyuncuların nasıl birer idole dönüştüğünü görebilirsiniz. George Gervin,Sean Elliot,David Robinson ve son olarak Tim Duncan’a bakarsanız bunu anlayabilirsiniz.

dedi. Bu açıklamanın talihsizliği ise saydığı 4 oyuncunun ikisinin (Gervin,Elliot) kariyerlerinin sonuna doğru takas edilmesiydi. Ancak ikiside 2000lerdeki Spurs yönetiminden önceki yönetimler altında gerçekleşmişti tabii.

Timmy ve Manu ayrıldıktan sonra hala bu seviyede mücadele edip edemeyecekleri sorusu üzerine Parker;

RC Buford ve Pop’a inanılmaz güvenim var. Eminim ki ne yapıp edip bizi üst seviyede tutmayı başaracaklardır.

cevabını verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler