Pablo Laso: “Luka Doncic çenesini kapamalı”

Pablo Laso, eski öğrencisi Luka Doncic hakkında açıklamalarda bulundu.

Luka Doncic’in Real Madrid dönemindeki hocası Pablo Laso, öğrencisinin yaptığı açıklamalar hakkında konuştu. Doncic’in artık eskisi gibi hissetmediğini dile getirdiği demeçlere dair görüşlerini paylaşan Laso, eski oyuncusuna sitemde bulundu.

“Doncic her zaman böyleydi ancak kendisine hakim olmalı çünkü bu ona bir şey kazandırmıyor. Hakemler hata yapmak istemese de tüm bunlar onu odak noktasından uzaklaştırıyor.”

“Bu açıklamasından hoşlanmadım. Güçsüzlük duygusu taşımasını sevmiyorum. Bunu dile getirmek zorunda değildi. Kendisi hakkında böyle düşünüyorsa çenesini kapayıp başkalarını suçlamayı bırakmalı ve problemleri çözmeli. Ancak o bir süper yıldız, bırakın ne yapmak istiyorsa onu yapsın.”

Luka Doncic, iki gece önce yaşanan Charlotte Hornets mağlubiyetinin ardından mikrofon başına geçtiğinde son dönemdeki hislerini “Bu durum gerçekten sinir bozucu. Bunu ben sahadayken görebilirsiniz. Bazen benmişim gibi gelmiyor. Sadece fiziken parkede oluyorum. Önceden sahada gülümserken gerçekten eğlenirdim. Sadece basketboldan bahsetmiyorum, bazı sebeplerden ötürü durum çok sinir bozucu olabiliyor.” şeklinde dile getirmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler