Pablo Laso, Kızılyıldız’dan teklif aldığını yalanladı

Pablo Laso, Kızılyıldız Başkanı Nebojsa Covic’in iddialarına yanıt verdi.

Real Madrid ile yollarını sürpriz bir şekilde ayıran Pablo Laso, Kızılyıldız Başkanı Nebojsa Covic’in iddialarını yalanladı. Laso, Kızılyıldız’ın kendisiyle hiçbir şekilde irtibata geçmediğini ifade etti.

Nebojsa Covic, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada, takımın başına Pablo Laso’yu geçirmeyi düşündüklerini ancak kontağa geçtikten sonra kendisinin sağlık durumunun Belgrad’a gelmeye uygun olmadığı cevabını aldıklarını dile getirmişti.

Fakat İspanya’dan gelen haberlere göre işler bu şekilde ilerlemedi. Gigantes del Basket’in aktardığına göre Pablo Laso ve temsilcileri, Nebojsa Covic tarafından gündeme getirilen iddiaları tamamen yalanladı. Laso, Kızılyıldız’ın kendisine böyle bir teklif sunmadığını belirtti. Bu sebeple deneyimli koç, sağlığıyla alakalı yapılan ithamların da asılsız olduğunu açıkladı.

11 yıldır Real Madrid’in koç koltuğunda oturan Laso, geçtiğimiz ay bir kalp krizi geçirmişti. Daha sonrasında Madrid, Laso’nun sağlık sorunlarını da düşündüğünü belirterek kendisiyle yollarını ayırmış ve takımın yönetimini asistan koç Chus Mateo’ya vermişti. Ancak Laso, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak sağlığının antrenörlük yapmasına engel teşkil etmediğini iddia etmişti.

Kızılyıldız, Dejan Radonjic’i Panathinaikos’a kaptırdıktan sonra takımın başına Vladimir Jovanovic’i getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler