Özcan Sürücü’den Muratbey Uşak’a: “Alacaklarımız maalesef çöp oldu”

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nden Türkiye Basketbol Ligi’ne düşen ve yaşanan krizlerin ardından kapanma kararı alan Muratbey Uşak’ın oyuncularından Özcan Sürücü, kulübe karşı sert açıklamalarda bulundu.

Kulübün herhangi bir açıklama yapılmadan kapanma kararı aldığını ve oyuncuların ödenmeyen maaşları olduğunu belirten Özcan Sürücü, kulüpten verilen sözlerin tutulmasını beklediğini söyledi.

Deneyimli oyuncunun sözleri şu şekilde:

“Nereden başlasam bilmiyorum ama artık dur deme zamanı geldi. Sayın belediye başkanım, değerli yöneticilerim. Bize verdiğiniz sözleri yerine getirmediniz. Sabırla bekledik aylardır. En son ödemeleri Şubat ayında aldık ve takım düşme potasındayken seçimden sonra paranız ödenecek dediniz.

Seçimler bitti. Telefonlarımıza çıkmadınız. Bizlere bir açıklama dahi yapmadınız. Takımı bir toplantıda kapatma kararı aldınız, kapadınız. Bizim alacaklarımız ise maalesef çöp…

Bunları yazarken ben utanıyorum. Benim bakmakla yükümlü olduğum bir aile, çoluğum çocuğum var. Bunların rızkı var.  Kimi takım arkadaşım hasta babasına bakıyor. Bu kadar basit olmamalı herşey. Koskoca Uşak halkının 5 sezondur en üst ligde, öncesinde buralara çıkmak için nice mücadeleleri var.

Bizler sizden verdiğiniz sözleri tutmanızı bekliyoruz, fazlasını değil, alnımızın terini istiyoruz”

1 Yorum

  1. Nerede fedarasyon !? Eskişehire diz boy ceza ! sak a,Giresn a yok ! Dibine kadar siyasetin içindesiniz ! Ama herşey bir tarafa yüzünüzde kızarmıyor !

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler