Ozan Balaban: “İki takım arasındaki ciddi farkı sanırım artık herkes gördü” #BSLPLAYOFF

Spor Toto Play-Off Yarı Final mücadelesinde Fenerbahçe, Galatasaray Odeabank’ı evinde ağırladığı ikinci maçtan da 80 – 55 skorla galibiyet alarak ayrılan taraf  oldu ve bu zorlu seride durumu 2 – 0’a getirdi.

Karşılaşmanın ardından Fenerbahçe Spor Kulübü Asbaşkanlarından Ozan Balaban, FB TV’ye önemli açıklamalarda bulundu. Takımları Fenerbahçe’nin ne kadar mücadeleci bir yapıda olduğundan bahseden Balaban, aynı zamanda Abdi İpekçi Arena’da oynayacakları serinin üçüncü maçını da kazanmak istediklerini söyledi.

Ozan Balaban: “İki takım arasında ciddi bir fark olduğunu sanırım bugün herkes sahada gördü. Bizim takımımız mücadeleci ve çok kuvvetli bir takım.  Çubukluyu çok emin ellere emanet ettiğimizi taraftarlarımızı da hep söylüyoruz. Bu çocukların hepsi gerek burada gerek yurt dışında devamlı savaşıp, mücadele ediyorlar. Bu skor doğal. İnşallah pazar günü Abdi İpekçi’de de kazanırız.” şeklinde konuştu.

Konuşmasına taraftarlara teşekkür ederek devam eden Ozan Balaban, bir önceki maçta da olduğu gibi bu karşılaşmada da taraftarlarından küfür duymadığını söyledi. Ozan Balaban’ın açıklamaları şu şekilde: “Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bugün sonuna kadar bizi çok güzel bir şekilde desteklediler. Bugün sağ olsun federasyon birkaç anons yaptırdı, ben hiç küfür duymadım.  İnşallah pazar günü Abdi İpekçi’de de bu anosları yaptırırlar. İnşallah orada da küfürsüz takımlarını destekleyerek bitirirler.”


  • Kaynak: Fenerbahçe Spor Kulübü resmi sitesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler