Ostoja Mijailovic: “Trinchieri’yi takımda tutmak için elimizden geleni yapıyoruz” #7DAYSEuroCup

Sırp devi Partizan’ın Başkanı Ostoja Mijailovic, takımın başarılı Koçu Andrea Trinchieri’yi takımda tutmak için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.

Sırp medya organı Mozzart Sport’a konuşan Partizan Başkanı Ostoja Mijailovic, deneyimli Koç Andrea Trinchieri’nin takımdan ayrılma ihtimali olmasına karşın İtalyan ismi takımda tutmak için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.

Mijailovic’in açıklamaları şöyle:

“Önümüzdeki sezon oyuncular için kullanacağımız bütçe ve stratejimizi belirledik. Andrea Trinchieri’yi kadroda tutmak için elimizden geleni yapıyoruz. Maalesef Partizan, diğer kulüpler kadar kuvvetli bütçelere sahip değil ve finansal anlamda bu takımlarla mücadele edemiyor. Coronavirus sürecinde tüm dünyada ekonomik zorluklar varken bile diğer takımlar oyuncuları kadrolarına katabilmek için buyout ödeyebiliyorlar.

Bu durumun kısa sürede çözüleceğini düşünüyorum. Çünkü önümüzdeki sezon takımımıza yapmamız gereken eklemeler için bir an önce çalışmaya başlamamız gerekiyor. Bunun gerçekleşmesi için de koçumuzla birlikte çalışıp kararlar almamız lazım. Biz güncel piyasaya bakıldığında Trinchieri’ye çok iyi bir teklif yaptık. Artık işler kendisinin kararına kaldı.”

Mijailovic, geçtiğimiz aylarda Trinchieri’nin takımda kalmak istediğini söylemişti.


Kaynak: Mozzart Sport

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler