Osmaniye’de Moraller Yerinde

osmaniye-genclik-galibiyetle-tanisti

TKBL ekiplerinden Osmaniye Gençlik koçu Aydın Uğuz, Hatay BŞB ve Mersin BŞB karşısında üst üste alınan 2 galibiyetin takımdaki moralleri yükselttiğini söyledi. Uğuz, AA‘ya yaptığı açıklamalarda takımın son durumu hakkında da bilgiler verdi:

”Sezon başından bu yana sakatlık yüzünden tam kadro maçlara çıkamıyorduk. Moss ve Lelas’ın iyileşerek takıma dahil olması ve yeni transferlerimizin uyum sorunu yaşamaması, galibiyetler getirdi. Tam kadro çıktığımız Hatay Büyükşehir Belediye maçını kazandık. Ardından deplasmanda Mersin Büyükşehir Belediye galibiyeti büyük moral oldu. İki maçta da iyi savunma yaptık, ribaunt sorunumuz vardı onu çözdük. Oyuncularımın her hafta daha iyi performans sergileyeceğine inanıyorum.”

“Takımdaki sakatlıkları, yaşanan sıkıntıları bilmeyenler, teknik ekip ve sporcularımıza yönelik haksız eleştiride bulundu fakat biz, inancımızı hiç kaybetmedik. Osmaniye halkı ve taraftarlarımız da takıma inansın, güvensin, desteklerini esirgemesin. Bizler bugün varız, yarın yokuz fakat bu takım başarılı olduğu sürece hep var olacak ve kente sportif alanda değer katacak. Bu yüzden takıma sahip çıkılması önemli”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler