Onuralp Bitim & Frutti Extra Bursaspor masadan mutlu kalktılar! #7DAYSEuroCup

7DAYS EuroCup’ta ülkemizi gururlandıran Frutti Extra Bursaspor üç isimle sözleşme tazeledi.

Bursaspor için tarihi bir sezon oluyor. 7DAYS EuroCup‘ta Partizan ile başlayan tarihi galibiyetler serisi devam ediyor. Son olarak Cedevita Olimpija’yı da deviren temsilcimiz final biletini alan ilk takım olmuştu. Sezon tamamlanmadan da kulüpten sözleşme yenileme hamleleri geldi. Onuralp Bitim ile iki yıl daha beraberler.

Geride bıraktığımız yaz rotasını Pınar Karşıyaka’dan Bursaspor’a çeviren Onuralp Bitim bugün düzenlenen basın toplantısında imzaları attı. Bu sezon gerek BSL playoff yolculuğunda gerekse EuroCup’ta finale kalma başarısında Bitim’in rolü büyük. Sezon tamamlanmadan yeni sözleşme imzalayarak iki yıl daha Bursaspor formasını sırtına geçirecek.

Tek sözleşmeyle kalmayan Frutti Extra Bursaspor, Derek Needham ve Dave Dudzinski ile de 2’şer yıllık yeni bir sözleşme imzaladı. Parlayan yıldız Needham EuroCup’ta sezonun en iyi beşine seçilmişti. Üç oyuncularıyla nikah tazeledikleri basın toplantısından kareler:

Yükselişini sürdüren Bursa temsilcisi geçtiğimiz cumartesi günü de BSL playoff’larda sıralamasını netleştirdi. Sekizinci sıradan playoff çemberine dahil olarak lider Fenerbahçe Beko ile eşleşme sağladılar. Tüm eşleşmeler ve incelemeler için tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler