Ömer Onan: “Aile olursanız kuvvetli olabilirsiniz ancak, biz öyleyiz”

Spor Toto Basketbol Ligi’nde uzun bir sezonun ardından zorlu final mücadeleleri sonucu kupayı kaldırmayı başaran isim Fenerbahçe olmuş, tarihi sezonu şampiyonlukla sonlandırmışlardı.

Oyunculardan teknik kadroya, yönetime kadar herkesin mutluluk tablosu oluşturduğu akşamda takımın Genel Menajer Yardımcısı Ömer Onan da açıklama yapmaktan uzak kalamadı. Kupanın kaldırılışının ardından düzenlenen programda FB TV’ye konuşan Onan, Başkan Aziz Yıldırım’ın sayesinde büyük bir aile olduklarını ve bu ailenin çok kuvvetli olduğunu vurgukayarak şu ifadeleri kullandı:

“Bu takım, sezon başından beri sergilediği performansla şampiyonluğu hak etti. Euroelague’de de tarihi bir başarı elde ettik. Böyle güzel bir takım yarattığı için hocaya ve teknik ekibine çok teşekkür ediyor, oyuncuları da en içten dileklerimle tebrik ediyorum. Hepsi birbirinden yürekli oyuncular. Yetmiş beşinci maçlarını oynadılar bugün, helal olsun. Son maçta bile aradaki farka rağmen saldırdılar, biz yorulduk seyrederken. Mükemmel bir salonumuz var ve böyle güzel bir salonda şampiyon olduk. Bu salonu Fenerbahçe’ye kazandırdığı için Murat Ülker’e de çok teşekkür ediyorum. Tabii ki en büyük teşekkür de Başkanımız Aziz Yıldırım’a. Sponsorumuzun olmadığı döneminde bile hiç geri adım atmadı, ‘Ne istiyorsanız ben arkanızdayım’ dedi. Başkana ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Müthiş bir aileyiz biz. Aile  olursanız kuvvetli olabilirsiniz ancak, kuvvetli olduğun zaman da kimse sizi yıkamıyor. Çıtayı çok yukarı çıkardık. Gelecek sezon da bu camiaya yakışır bir takım kurmak istiyoruz.  Oyuncuların kontratları devam ediyor, bir iki ekleme yapacağız.”


Kaynak | FB TV

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler