Ömer Faruk’un NBA Basketball Without Borders performansı

Spor Toto Basketbol Ligi ve THY Euroleague’in güçlü ekiplerinden Fenerbahçe’nin genç oyuncusu Ömer Faruk Yurtseven, Şubat ayında Toronto’da  NBA All-Star karşılaması hafta sonunda düzenlenen NBA Basketball Without Borders organizasyonunda yerini aldı.

NBA Draft öncesi oyuncuları tanımak ve tanıtmak adına onların basketbol yeteneklerini içeren videolar hazırlayan DraftExpress de yeni jenerasyonun yıldız oyuncularından Ömer Faruk Yurtseven’in kampta gösterdiği performansı büyük kitlelere duyurmak adına video halinde yayınladı.

DraftExpress tarafından hazırlanan Ömer Faruk Yurtseven’in NBA Basketball Without Borders Global Camp’ta gösterdiği performansın videosuna bu linkten ulaşabilirsiniz.

4 YORUMLAR

    • Erdo arkadasa katiliyorum. Bu konuda Orhun Ene de dahil birçok kişinin yorumunu okudum bugüne kadar ama somut bir şeyler yapıldığını görmüyorum. Belki de bir izleme komitesi (watchdog committee) kurulabilir trendyol üzerinden. 1 ligdeki bütün Türk oyuncuların haftalık istatistiklerini tutabiliriz mesela. TBF’nin böyle bir çalışması var yanılmıyorsam ama senede bir kere yayınlıyorlar galiba…

  1. Yabancı oyuncuya çifte standart ,maçı kazanınca süper prim + maaş, parada, oyunda ,yaşamda. Milli takım kaybedince de yerli oyuncudan acısını çıkart. Klüplerimiz, yabancı oyuncuyu geliştiriyorlar-oynatarak. Süre verilmeden evine giden bir yerli oyuncunun kendine güveni yavaş yavaş azalarak yok olur ki zamanla kolayca yapabildiği şeyleri bile yapamaz hale gelir. Körelmeye ve yaptığı spordan soğumaya başlar. Gençlerimize biraz daha fırsat verin bakın neler yapacaklar.

  2. Fikret Bey kaleminize, yureginize saglik. Yalnız şunu belirtmeliyim, gençlerimiz zaten gosteriyorlar neler yapabileceklerini genc mili takımlar seviyesinde. Sorun da sonrasinda basliyor zaten oynama sansi bulamadiklari icin…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler