Ömer Faruk ile ilgilenen Tennessee’de cinsel saldırı şoku!

Kariyerine Amerika’da devam etmek isteyen Fenerbahçe’nin genç oyuncusu Ömer Faruk Yurtseven ile ilgilenen kolejlerden biri olan Tennessee, cinsel saldırı suçlamalarıyla çalkalandı! 

Altı kadının dava açtığı Tennessee’nin başta futbolcular olmak üzere sporcu öğrencilere, cinsel zorbalık uygulamaları konusunda ayrıcalık tanındığı hakkında iddialar ortaya atıldı.  Yapılan bu iddialar, eski basketbol oyuncusu Yemi Makanjuola, eski futbol oyuncuları A.J. Johnson, Michael Williams, Riyahd Jones ve yeni futbol oyuncusu John Doe’nun kampüsün yurdundan futbol takımı tarafından düzenlenen parti sonrasında bir kadına cinsel saldırılarda bulundukları yönünde.

“Jean Doe” davası ile ortaya atılan cinsel rahatsızlık, taciz ve soygunluk gibi konuların hiçbiri daha önce bildirilmediği gibi kolej de hakkında duyurulan “cinsel saldırılara göz yumma” söylentilerini de yalanladı.


Haberin kaynağına ve detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

Luke Walton cinsel saldırı suçlamasından aklandı #NBA

Luke Walton kendisine yöneltilen cinsel saldırı suçlamasından aklandı. NBA ve Sacramento Kings, yaptıkları açıklamada Luke Walton’un eski spor muhabiri Kelli Tennant tarafından kendisine yöneltilen cinsel...

Efsane koç Pat Summitt hayata gözlerini yumdu

1952 yılında Amerika'nın Tennessee eyaletinde doğan ve 1972 yılında kendi eyaleti olan Tennessee'de koçluk yapmaya başlayan efsane kadın koç Pat Summitt vefat etti. Amerikan Kadın...