Obradovic: ”İyi oynadık.”

obraFenerbahçe Ülker’in Baş Antrenörü Zeljko Obradovic, Trabzonspor Medical Park karşısında iyi oynayarak; sonuca gittiklerini söyledi.

Zeljko Obradovic, Trabzonspor Medical Park maçından sonra basın toplantısında görüşlerini paylaştı.

Obradovic’in maçla görüşleri şu şekildeydi:
“Takımın iyi oynadığına inanıyorum. Bütün sezon boyunca ilk defa takım olarak bir hafta antrenman yaptık. Maça hazırlanırken, rakibimizin üç sayılık atış kozunu durdurmanın önemi üzerinde durmuştuk. Maç sonunda istatistik kağıdında baktığımızda, rakibimizin 4/25 attığını görüyoruz. Tabii ki bunun nedeni sadece bizim savunmamız değil ama planımızın tuttuğunu düşünüyorum. İlk yarının sonundan itibaren savunma açısından çok daha iyi oynadık ve top kontrolümüzdeyken, topu çok iyi paylaştık. Bu sayede de ikinci yarıyı çok iyi oynadığımızı düşünüyorum. Takımı bugün de destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum.”

”Son hafta bizim için kolay olmadı. Sağlık sorunlarımız vardı. Antrenmana on kişiyle çıkmak kolay olmuyor. Özellikle Bo antrenmanlara katılamadı, bu karşılaşmada da 9 dakika oynadı. İzzet de üç gündür antrenmanlara katılmıyor. Bjelica’nın kaslarında sorun var. Linas ve Bojan’ın da sezon başından beri sorunları var ama gösterdikleri efor için hepsine teşekkür ediyorum. Bu oyunculara biraz dinlenme süreci vermek gerekiyor. Zira Play-off dönemi yaklaşıyor.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler