Merhabalar,

Basketbolun nostaljisini seviyoruz. Hatırladığımız kadarını konuşmak, tartışmak ve paylaşmak istiyoruz.

Nostaljiden başlayıp yer yer güncele de uzanan bir basketbol muhabbet programı bu. Pek tabi ki bazen hafızamız bize ihanet de edebiliyor ve hatta bazen hiç bilmediğimiz konularda ahkam keserken bulabiliyoruz kendimizi. Ama eleştiriye açığız. Yorumlardan gönül rahatlığıyla ayar verebilirsiniz. Bir sonraki programı ayarla açar ve beraber öğreniriz.

Okan Yılmaz, Ersin İleri ve Orhan İleri ile bu haftanın konuları:
-1998-1999 Fenerbahçe-Tofaş Yarı Final serisi ikinci maçı.
-Oladipo’nun sesi eşliğinde All-Star etkinlikleri
-ve daha fazlası.

mixcloud.com’dan dinlemek için:

Naftalin#1 02.2015 by Afkaramazov on Mixcloud

archive.org’dan dinlemek için:

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

3 Comments

  1. SEDAT - 16/02/2015

    bu maçı hatırlıyorum. ama o zaman lisede yurtta kalıyordum ve maçı seyredememiştim ama öteki gün gazetede görünce çok küfür etmiştim gilmorea. işin ilginci ilk maçı bursada fener süpriz şekilde kazanmıştı o sene bursada topu topu 3 tofaş maçına gitmiştim.biri radja ve rebrecalı panatinaikosa karşıydi.bir tanesi de işin ilginci bu tofaş- fener serisinin son maçıydı. o maç da bayağı çekişmeli geçmişti. 7 8 farkla maçı tofaş kazanmıştı.bir anımı da yazayım bari.İsimleri tam hatırlayamam belki .ama maç sonrası bir tane kıro görünümlü kumaş pantolon ve ceket giymiş genç delikanlı sanırım alper yılmaz ve mehmet okurun olduğu arabanın önüne geçti. ve onlardan 20 milyon kopardı. biz de arkadaşlarla o iyyimiş aynısını bizde yapalım dedik ve bir jeepin önüne geçtik.arabada şemsettin baş ,murat konuk,cüneyt erden vs. vardı .şemsettin baş bize vere vere paketin yarısı dolu fresh sakız verdi.tabii bizde hayal kırıklığının etkisiyle içimizden iyi küfür etmiştik.

  2. SEDAT - 16/02/2015

    1 sene ile tarihleri karıştırmış olabilirm.bir de 90lı yılların ilk devresinde ülkerin avrupa serüveni vardı .tam bir dramdı .nerdeyse tüm maçlarını deplasmanda son saniye basketiyle kaybediyorldıi tek son saniye ile harun un tek ayak barcelona zafeirin getiren 3lüü vardı.

  3. Yucel - 17/02/2015

    "boston-lakers final serisinde paul pierce sakatlanmıştı... SÖZDE tabii" işte bu.

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir