Nikola Mirotic rotasını Sırbistan’a kırmayacağını açıkladı!

Bu yazın en çok merak edilen hamlelerinden biri şüphesiz ki Nikola Mirotic transferi olacak ancak dengeler bir kez daha değişti.

FC Barcelona ile bağlarını koparması olaylı şekilde devam ederken Nikola Mirotic kendisini isteyen takımlara da bir bir sırt çeviriyor. Son olarak Partizan ile imza aşamasına geldiği bilinen deneyimli oyuncunun yaptığı paylaşım dengeleri bir kez daha değiştirdi.

Kişisel Instagram hesabı aracılığıyla bir açıklama yazısı yayınlayan Mirotic, beklenenin aksine Partizan’da oynamayacağı yönündeki kararını açıkladı. Kararını verirken hem ailesini hem de kendini düşündüğünün altını çizerken tercihinin de Sırbistan dışındaki Avrupa takımlarından birinde devam etmek olduğunu dile getirdi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nikola Mirotic (@nikolamirotic33)

”Takımlarında olmam için gösterdikleri güven ve istekten ötürü Partizan’a teşekkür ediyorum ancak ailem ve benim için en iyisinin kariyerime Sırbistan dışındaki Avrupa takımlarından birinde devam etmek olduğu yönünde kararımı verdim.”

Bu kararı vermesinde kendisine yönelik tehditkar mesajların gelmiş olmasının da payı olduğunu belirten birkaç cümle kurmasının ardından Partizan, kulüp adına resmi bir açıklama yayınladı. Deneyimli yıldızın açıklamasında bahsettiği tehditlerin nereden ve kimden gelmiş olduğunu açıklaması istendi.

”Başkan Mijailovic, Spor Direktör Savic ve başantrenör Obradovic, Mirotic’e birkaç kez endişelenmek için bir neden olmadığına ve Sırbistan’da memnuniyetle karşılanacağına dair güvence verdi. Nikola Mirotic’i kendisini kimlerin tehdit ettiğini açıklamaya davet ediyoruz.”

FC Barcelona’dan ayrılışından yeni takımını bulmasına kadar geçen süreçte birtakım sıkıntılar yaşayan Nikola Mirotic, ilerleyen günlerde Partizan’a cevap verecek mi bekleyip göreceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler