Toronto Raptors’ın Başantrenörü Nick Nurse, NBA’in yapmış olduğu Bubble* sisteminin ailesini yanına getirecek kadar iyi olmadığını söyledi. 

Denver Nuggets’ın koçu Mike Malone’un ”Ben ailemi özledim. NBA ailemizi yanımıza getirmemize izin vermiyor.” açıklamasının ardından başlayan tartışmaya Nick Nurse de katıldı.

Nurse yaptığına yorumlara oranla Bubble’a ailesini getirmeyi hiçbir zaman düşünmemiş.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan tecrübeli koç: ”Ailemin burada olmaması benim için o kadar da üzücü değil. Ben zaten büyük ihtimalle ailemi buraya getirmezdim. Etrafta dolaşıp sorduğumda bana mükemmel bir hafta geçirdiklerini söylüyorlar ama Bubble’ın ailemi yanıma getirecek kadar iyi bir yer olduğunu düşünmedim.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: The Score


*Bubble: Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle NBA yönetimi oyuncuları Bubble adını verdikleri Orlando’da bulunan Disney World Stüdyolarında toplamış ve giriş, çıkışları yasaklamıştı. Oyuncular burada maçlarını yapıp hemen ardından yine aynı kampüste bulunan hotel odalarına gidiyorlar. Herhangi bir sebepten dolayı kampüsten ayrılan oyuncunun 10 ila 14 gün arasında karantinada olması gerekiyor.

Mert İşleyen

Maç izler, fotoğraf çeker. Bunları bir araya getir ve paylaşır.

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir