#NBA Playoffları’nda olası Toronto Raptors eşleşmelerinde aşı problemi!

NBA‘de Playofflar’a az bir süre kalan olası Toronto Raptors eşleşmesinde oluşacak aşı problemi, kafalarda soru işareti yaratıyor.

NBA gündemini uzun süredir işgal eden aşı problemi tam artık gündemimizden kalktı derken tekrar önümüze geldi. Kanada’nın ülkeye girişte tam aşılanma istemesinden dolayı, Toronto Raptors ile eşleşecek olan ekibin tüm kadrosunu tam aşılı olması gerekiyor. ESPN‘e konuşan Miami Heat ve Milwaukee Bucks yöneticileri takımlarında herkesin aşılarının tam olduğu söyledi. Fakat olası durumda eşleşme ihtimali bulunan Boston Celtics ve Philadelphia 76ers yöneticileri, bu soruyu cevaplamayı reddetti.

Doğu Konferansı’nda lider ile dördüncü arasında sadece iki galibiyet fark var. Bu da dört takım arasında sıralamanın çok kolay bir şekilde değişebileceğini gösteriyor. Alt sıralardaki rekabetin yüksek olduğunu düşünürsek dört ekibinde Toronto ile eşleşme ihtimali hiç de azımsanamayacak seviyede. Kanada hükümetinin aldığı karar sonrasında Philadelphia 76ers, henüz Toronto deplasmanına gitmedi. Boston Celtics ise gittiği deplasmanda dört eksikle parkeye çıkmıştı. Kulüpten yapılan açıklamada Robert Williams, sol dizinden menisküs sakatlığı yaşadığı için, Al Hofford kişisel nedenlerden dolayı ve sağ diz yaşayan Jaylen Brown ve  Jayson Tatum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler