#NBA All Star maçı için bir ihtimal daha var: Atlanta!

Her yıl düzenli olarak yapılan ve büyük bir ilgi ile takip edilen NBA All Star organizasyonu bu sene coronavirus pandemisi nedeniyle resmen iptal edilmişti.

Ancak Amerika medyasında çıkan haberlere göre son bir ihtimal daha var: Mart ayında Atlanta. 

Son gelen haberlerde NBA All Star organizasyonunun yayın hakkına sahip olan ünlü medya şirketi Turner Sports ile lig arasında izole bir bölgede sadece All Star maçını yapma fikri belirdi.

Buna göre Turner Sports’un ana merkezi olan Atlanta’da düzenlenecek bir gösteri maçı kimsenin çok fazla seyahat etmesine gerek bırakmayacak.

Şu an için salona davetlilerin alınıp alınmayacağı belli olmazken All Star oylamasının ne olursa olsun yapılacağı zaten geçtiğimiz haftalarda açıklanmıştı.

Diğer yandan gecenin bir parçası olan smaç, üçlük ve yetenek yarışmalarının yapılmayacağı sadece NBA All Star maçı için bir girişimde bulunabileceği ifade ediliyor.


Kaynak: ESPN / Adrian Wojnarowski

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

NBA, maçlar ve daha fazlası | Günün haberleri (07.03.21)

#KadınaŞiddeteHayır Türkiye’de son 65 günde 67 kadın öldürüldü. 65 günde 67 kadın öldürüldü. 65 günde 67 kadın öldürüldü. 65 günde 67 kadın öldürüldü. Kadın cinayetleri çürümeye yüz tutmuş, yitirilmiş...

Steph Curry: “LeBron ile ilk defa aynı takımda oynayacağım” #NBAAllStar

2021 NBA All Star maçına saatler kala yıldız oyuncu Stephen Curry, basın toplantısında merak edilenleri cevapladı. Golden State Warriors'ın yıldız ismi Steph Curry kariyerinde ilk...

Adam Silver: “#NBA finansal açıdan çok sağlam.”

NBA Komisyoneri Adam Silver, All Star öncesi yaptığı basın toplantısında NBA'in finansal durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Silver, kendisine yöneltilen soru üzerine NBA'in finansal durumunun oldukça...