Mövenpick Hotel İzmir, Pınar Karşıyaka’nın konaklama sponsoru oldu!

karsiyakahaber.com
karsiyakahaber.com

Spor Toto Basketbol Süper Ligi ve FIBA Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden Pınar Karşıyaka, Mövenpick Hotel İzmir ile bugün konaklama sponsorluğu için imzaları attı. 

Bugün Mövenpick Hotel İzmir’de düzenlenen imza törenine Mövenpick Hotel İzmir Genel Müdürü Erhan Çetin, Karşıyaka Spor Kulübü Basketbol Şube Yöneticisi Can Uluğtekin, Mövenpick Hotel İzmir Satış Direktörü Aslıhan Özgür ve Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı Genel Menajeri Selim Çınar katıldı. 

İmzalanan anlaşmaya göre Pınar Karşıyaka’nın yapacağı kamp konaklamaları ve mücadele ettiği FIBA Şampiyonlar Ligi’nde konuk ekibin konaklamaları Mövenpick Hotel İzmir’de olacak. Yapılan bu anlaşmaya yönelik birkaç açıklamada bulunan Mövenpick Hotel İzmir Genel Müdürü Erhan Çetin, İzmir ekibi Pınar Karşıyaka’ya sponsor olmaktan ötürü gurur duyduklarını söylerken, takıma da yeni sezonda başarılar dileklerini iletti.

Erhan Çetin’in açıklamaları şu şekilde: ”İzmir’i sanat, spor ve sosyal sorumluluk projeleriyle öne çıkan örnek bir şehir yapmak yolunda üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Otelcilikte bir dünya markası olan ve İzmir’in en iyi otellerinden biri olan Mövenpick Hotel İzmir ile İzmir’in gururu Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı, iş birliğinin iki tarafa da katkı sağlayacağını düşünüyorum. Şehrimizde basketbol sevgisinin artmasında büyük rol oynayan takımımıza ve basketbolcularımıza yeni sezonda başarılar diliyorum.”

Karşıyaka Spor Kulübü Basketbol Şube Yöneticisi Can Uluğtekin ise yapılan bu anlaşmadan memnun olduklarını söylemesinin yanında gerekli yerlere teşekkürlerini de iletti. Can Uluğtekin: ”Öncelikle spor adına iyi bir işbirliğine imza atıldı. Pınar Karşıyaka Basketbol Takımımız, spordaki başarılarına devam ederken; Mövenpick Hotel’in de yanında olduğunu bilecek. Takımımızı ve rakiplerimizi en iyi şekilde misafir edeceklerinden şüphemiz yok. Bu anlaşmada emeği geçen Mövenpick Hotel yöneticilerine verdikleri destekten dolayı da teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Son olarak sözü alan Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı Genel Menajeri Selim Çınar da ”Mövenpick Hotel İzmir ile yaptığımız anlaşmanın bir çok kuruma örnek teşkil ediyor. Kurum ve kuruluşların, semtlerinin ve şehirlerinin değerlerine sahip çıkıyor olmaları da bizim için oldukça mutluluk vermekte ve önem arz etmektedir.” cümlelerini kaydetti.


  • Kaynak: karsiyakahaber.com

2 YORUMLAR

  1. haberdeki arkadas hem sitenizde yonetici hemde kulupte sube yoneticisi oyle mi??? Sonra da “tarafsiziz en iyiyiz durustuz trendbasket mukemmel blablabla”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

Basketbol Şampiyonalar Ligi’ne Türkiyeden beş başvuru! | TB ÖZEL

Basketbol Şampiyonlar Ligi'ne (BCL) bu sezon beş Türk takımı başvuru yaptı. Bu takımlar; Pınar Karşıyaka, Beşiktaş Icrypex, TOFAŞ, Darüşşafaka Tekfen ve Galatasaray oldu.  Ligin kuralları...

Ufuk Sarıca: “Pınar Karşıyaka açısından muhteşem bir sezon” #BasketballCL

Bu sezon Basketbol Şampiyonlar Ligi'nde final oynayan Pınar Karşıyaka'da Koç Ufuk Sarıca, geride kalan sezonu değerlendirdi. Anadolu Ajansı'na konuşan Koç Ufuk Sarıca, BSL Playoff yarı...

TBF Disiplin Kurulu’ndan Pınar Karşıyakalı bir görevliye para cezası #BSL

28 Mayıs Cuma günü gerçekleştirilen TBF Disiplin Kurulu toplantısında alınan kararda, Pınar Karşıyaka Spor Kulübü görevlisi Halis Oğuz Özlütürk para cezası aldı. ING Basketbol Süper...