Michael Porter Jr: ”Takımdan ayrılma gibi bir planım yok” #NBA

Denver Nuggets ve Michael Porter Jr, kontrat yenileme görüşmelerini sürdürüyor.

Michael Porter Jr ve Nuggets hala bir sözleşme imzalamış durumda değiller. Michael, bu sezonun sonunda sınırlı serbest oyuncu konumuna düşecek. Denver ile genç oyuncu arasında karşılıklı büyük bir güven mevcut ve sezona sözleşme imzalanmadan giriş yapılacak gibi duruyor.

Porter Jr geçtiğimiz günlerde sözleşme konuları üzerine bir röpartaj verdi. Takımındaki geleceği hakkında, ” Takımdan ayrılma gibi planım yok ama bilirsiniz menajerimin işini yapmasına izin veriyorum. Menajerimle ve takımımın genel menajeriyle iletişim halindeyim. Endişe içerisinde değilim, benim için doğru zaman Tanrı’nın istediği zaman olacaktır. Acele etmeme gerek yok, kafamdaki tek düşünce sezona hazır girebilmek. Her şeyden önemlisi basketbolu seviyorum. Para işleriyle çok ilgilenmiyorum, benim işim spor salonunda kalıp daha fazla çalışmak.” dedi.

Michael Porter Jr, NBA’deki ilk sezonunda hiç oynamayıp bütün yılını tamamıyla  rehabilitasyon ile geçirdi. 2019-2020 NBA sezonunda kısıtlı dakikalar ile oynamaya devam eden başarılı oyuncu, geçtiğimiz sezon bütün bu sabrın karşılığını verip büyük bir çıkış yapmıştı.

Michael Porter Jr geçtiğimiz sezon Denver Nuggets formasıyla 19 sayı, 7.3 ribaund ortalamaları tutturmuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler