Melih Mahmutoğlu: “Taraftarımız yanımızda olamayacak ama desteklerini hissedeceğiz”

Melih Mahmutoğlu, Olympiacos mücadelesi öncesinde mikrofon başına geçti.

Playoff serisinin beşinci maçı için bu akşam Pire’ye çıkacak olan Fenerbahçe Beko’da kaptan Melih Mahmutoğlu, mücadele öncesinde değerlendirmelerde bulundu. Melih, taraftarın desteğini yanlarında hissedeceklerini ve karşılaşmanın gerektirdiği seviyede mücadele edeceklerini belirtti:

“Playoff’ta son maça çıkıyoruz. İyi bir rakibe karşı bu ana dek çok çekişmeli ve güzel bir seri oynadık. Onlar normal sezonu lider bitirmişti, biz de sekizinci sıradan daha yukarılarda olmamız gerektiğini biliyorduk. İki takımın da gücüne ve kalitesine yakışan maçlar oldu. Şimdi ilk dört maçı unutmamız gerekiyor.

Bu, bir final karşılaşması olacak. Savunma sertliğimizi korumak ve hücumda da iyi bir performans ortaya koymak istiyoruz. Taraftarlarımız bizi üçüncü ve dördüncü maçlarda muhteşem bir şekilde destekledi. Şimdi yanımızda olamayacaklar ancak desteklerini hissedeceğiz. Bu karşılaşmanın gerektirdiği seviyede mücadele edecek ve hedefimize ulaşmaya çalışacağız.”

Olympiacos – Fenerbahçe Beko serisinin beşinci ve son maçında hava atışı saat 21.30’da yapılacak. Mücadele, S Sport ekranlarından naklen yayınlanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler