Fenerbahçe Beko forması giyen Melih Mahmutoğlu, Solgar Vitamin Türkiye Kupası’nda oynayacakları Türk Telekom maçı öncesinde Tivibu Spor’a bazı açıklamalarda bulundu.

Solgar Vitamin Türkiye Kupası Dörtlü Finali’nde Türk Telekom maçı öncesi yayıncı kuruluşa konuşan Fenerbahçe Beko’nun kaptanı Melih Mahmutoğlu, finale kalmak istediklerini söyledi ve açıklamalarına şu sözlerle devam etti:

”Eleme maçları oynuyoruz. Bugün de Türk Telekom’la oynuyoruz. Alışık oldukları saha, kendi evleri ama biz de burada Ankara seyircisi önünde, kendi seyircimiz önünde elimiz geleni yapacağız. Güzel bir ortam oluyor her zaman Ankara’da. Tabii Fenerbahçe ailesi için özel ve güzel bir hafta sonu. Futbol takımımızın da kadın basketbol takımımızın da maçı var Ankara’da. Fenerbahçe taraftarı için güzel bir hafta sonu olacak. Bu akşam da tüm taraftarlarımızı salona bekliyoruz. Biz en iyi şekilde hazırlandık. Finale kalmak istiyoruz. Tabi ki dediğim gibi eleme maçları bunlar. Yakın zamanda lig maçında da oynamıştık Türk Telekom’la ama tabi oradaki maç bir ölçü değil. Sonuçta burada eleme maçı oynuyorsun. Bugün de inşallah en iyi şekilde başlayıp finale kalırız.”

Fenerbahçe Beko, Solgar Vitamin Türkiye Kupası Çeyrek Final karşılaşmasında TEKSÜT Bandırma’yı eleyerek Dörtlü Final’e kalmıştı.


 

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir