Mario Hezonja Real Madrid iddialarını yalanladı: ”Kimseyle konuşmadım”

Mario Hezonja hakkında çıkan Real Madrid iddialarına açıklık getirdi.

Mayıs ayının başından bu yana Real Madrid ile Mario Hezonja isimleri birlikte anılıyordu. Turkish Airlines EuroLeague finalinde Anadolu Efes’e kaybeden İspanyol devinin Final Four’un hemen ardından transferi gerçekleştireceği söylentisi çıktı.

Üst üste çıkan haberlerin ardından Mario Hezonja UNICS Kazan aracılığıyla bir açıklama yayınladı. ”Kimseyle konuşmadım” diyerek iddiaları yalanladı ve odağının önlerindeki seri olduğunu söyledi.

”Şahsen ben kimseyle konuşmadım. EuroLeague’den ihraç edilmemizden sonra böyle söylentiler olduğunu biliyorum ve muhtemelen Final Four katılımcıları da dahil olmak üzere birçok kulüp sezon sonu veya gelecek sezon için benimle sözleşme imzalamak için ilgi gösterdi.

Ama bu söylenen transfer haberlerini duymadım ve hiçbir yere gitmediğime memnunum bile. Çünkü VTB Ligi şampiyonluğunu kazanmayı ve sezonu Kazan’da bitirmeyi içtenlikle istiyordum.

Menajerlerim benimle başka teklifler hakkında hiç konuşmadılar çünkü takımda, bu kulüpte kalmak istediğimi biliyorlardı.

UNICS bana çok şey verdi. Bu sezon liderlik görevlerini yerine getirdim. Bu nedenle bir lider olarak ortadan kaybolmanın ve kulüpten ayrılmanın hiçbir etik yanı olmayacaktı.

Yazın neler olacak göreceğiz ama şu an kimseyle bir anlaşma için masaya oturmadım. Ve tamamen Lokomotiv Kuban ile oynayacağımız seriye odaklanmış durumdayım.”

27 yaşındaki basketbolcu NBA’in ardından Avrupa’ya UNICS Kazan formasıyla dönmüştü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler