Mario Chalmers: ”LeBron James harika bir takım arkadaşı”

Cleveland Cavaliers’ın içerisinde olan olaylar her geçen gün şiddetini daha da arttırmaya başlarken LeBron James’in eski takım arkadaşı Mario Chalmers olayla ilgili açıklamalarda bulundu.

Miami Heat döneminde LeBron’un en çok azarladığı kişi olarak gösterilen Chalmers o günler ile ilgili ne kadar tartışsak da hep kardeş kaldık ifadelerini kullandı.

Mario Chalmers: ”LeBron ile oynamak çok zor olabilir çünkü o çok baskın bir oyuncu. NBA’deki en iyi oyuncu olduğu için oyunu koç mu yönlendirecek yoksa LeBron mu yönlendirecek ikileminde kalabiliyorsunuz. Miami’de yaşadığımız olaylardan biri de buydu. Ancak harika bir takım arkadaşıdır. Ne kadar çok tartışsak da günün sonunda hep kardeş kalıyorduk. Onunla hiçbir zaman sorun yaşamadık ancak medya işi olduğundan fazla abarttı.”

Sözlerine devam eden Chalmers: ”LeBron’un kötü bir takım arkadaşı olduğunu söyleyemem. O harika bir takım arkadaşı, harika bir insan. Kyrie’nin takas istemesini anlayabiliyorum. Genç ve asıl adam olmak istiyor. Ancak ben bunun herkes gibi kişisel bir mesele olduğunu düşünmüyorum.”


Kaynak: Cavs Nation

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler