Luka Doncic: “Jennifer Aniston’ın yalnız olduğunu duydum, belki bir gün ona ‘Hey Jen, uyanık mısın?’ diye bir mesaj atarım”

Henüz 19 yaşında, birbirinden üst düzey başarılara imza atarak hem Real Madrid, hem Avrupa basketbolu tarihine geçen ve önümüzdeki sezon NBA’de boy gösterecek Slovenyalı genç süperstar Luka Doncic, Bleacher Report‘a bir hayli dikkat çeken demeçlerde bulundu. 

Bleacher Report ekibinden Howard Beck’e konuşan genç yıldız, şakayla karışık geçen sohbette ilk beş yılına dair önceliklerinden ve hayallerinden bahsetti. Slovenyalı oyuncunun ilk beş yılına dair hedefleri şu şekilde:

Birinci yıl: Yılın çaylağı ödülünü kazanmak, Kristaps Porzingis’i poster etmek ve New York’un kralı olmak.

İkinci yıl: Kendi insanlarıma bakmak ve Ljubljana’da bir iş kurmak, kendi imzamı taşıyan ayakkabılar.

Üçüncü yıl: Bir veya iki araba sahibi olmak, belki sonrasında bir Drake klibinde yer almak, daha sonrasında da kendi şutumu kullanmak: “Hey Jen (Jennifer Aniston), uyanık mısın?”

Dördüncü yıl: En iyisi (LeBron James) ile antrenman yapmak ve sonunda ligin MVP’si olmak.

Beşinci yıl: Tabii ki NBA şampiyonu olmak.

Friends dizisine olan hayranlığıyla da bir dönem gündeme gelen Doncic, Jennifer Aniston’a olan hayranlığıyla ilgili ise “Onun yalnız olduğunu duydum, endisini beğeniyorum, çok güzel biri ama sadece beğeniyorum tabii ki”. Röportajın sahibi Howard Beck ise Slovenyalı oyuncunun bu cümleleri kurarken “utangaç” bir gülüş takındığını belirtiyor.

 

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler