Lenovo Tenerife, Mike Tobey’nin peşinde

Son Basketbol Şampiyonlar Ligi şampiyonu, Mike Tobey’i istiyor.

Lenovo Tenerife, Jonah Radebaugh’u Valencia Basket’e kaptırdıktan sonra yeniden transfer piyasasına giriş yaptı. Basketbol Şampiyonlar Ligi’nin son şampiyonu, Valencia Basket’ten ayrıldıktan sonra henüz bir takımla sözleşme imzalamayan Mike Tobey ile ilgileniyor.

Encestando.es’in yaptığı habere göre Lenovo Tenerife, Radebaugh’un ayrılışının ardından gelecek sezonun kadro planlamasında değişikliğe gitti. Oyun kurucu ve kanat pozisyonlarında yeterli silahlara sahip olduğunu düşünen Tenerife, çember altına ekleme yapmaya karar verdi. Bu doğrultuda da boşta olan Mike Tobey’e bir teklif götürdü.

Ancak EuroLeague pazarında şansını denemeyi sürdüren Mike Tobey’nin ne yönde karar vereceği henüz bilinmiyor. Oyuncuya ilgi duyan birkaç kulüp olsa da içerikte aktarıldığı kadarıyla Tobey’nin Tenerife’ye dönme ihtimali hiç de az gözükmüyor.

Mike Tobey, dört yıllık Valencia macerasından önce son olarak Tenerife forması giymişti. Slovenyalı oyuncu, 2017-18 sezonunda çıkış yaptıktan sonra Valencia Basket’e transfer olmuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler