LeBron James, yeni yüzlerden ve inşa ettikleri basketboldan memnun

LeBron James, takımdaki yeni yüzlerden ve inşa ettikleri basketboldan memnun görünüyor.

Los Angeles Lakers, NBA’de dün gece New Orleans Pelicans’a 18 sayı fark attı. Russell Westbrook’suz bir Lakers izlerken takıma yeni, yeniden katılan yüzler de parkedeki yerini aldı. Bir başka oynadığı maçta bir başka rekora imza atan LeBron James ise galibiyetin ardından mikrofona konuştu.

LBJ, normal sezonda 1411. maçına çıkarak tüm zamanlar listesinde 9. sıraya yükseldi. Galibiyete 21 sayı, 6 ribaund, 6 asistlik katkı vermesinin ardından takımın şu anki durumunu değerlendirdi.

”İcra ettiğimiz şey hakkında gerçekten iyi hissediyorum”

Batı konferansının 13. basamağında bulunan Lakers, play-in potasına girmek için uğraşıyor. Dün gece 27. galibiyetlerini almalarının ardından King James, ortaya koydukları basketboldan memnun olduğunu dile getirdi.

”İcra ettiğimiz şey hakkında gerçekten iyi hissediyorum. Bireysel becerilerimizin birbirine uyduğunu düşünüyorum. Hala yapacak çok işimiz var ve her maç bizim için zor olacak. Geriden gelmek bizim için çok fazla adanmışlık gerektirecek, bunu dört gözle bekliyorum.

Takımdan ayrılan arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Russ, Pat, JTA, DJ ve Thomas. Bu beş adama. Sezona birlikte başladık ve bazı şeyleri gerçekleştirmek ve sahada olabileceğimizin en iyisi olmak adına çabaladık. Bu yüzden onları selamlıyorum.

Takıma yeni gelenleri seviyorum. Birbirimizi tanımamız biraz zaman alacak ama oyunu yüksek seviyede oynadıklarını biliyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler