LeBron James ve Kevin Durant, Shaq’a tepki gösterdi! #NBA

Utah Jazz oyuncusu Donovan Mitchell’ı eleştiren Shaquille O’Neal’a Kevin Durant ve LeBron James’den tepki geldi.

Geçtiğimiz günlerde Utah Jazz’in skorer guard’ı Donovan Mitchell hakkında açıklamalarda bulunan efsane basketbolcu Shaquille O’Neal, Mitchell için ”Donovan iyi oyuncusun ama bir sonraki seviyeye çıkacak kadar iyi değilsin” demişti.

Shaquille O’Neal’ın bu yorumu sonrası LeBron James ve Kevin Durant, LeBron’un yakın bir arkadaşının Instagram’da paylaştığı post’un altında Shaquille O’Neal’a dolaylı yoldan tepkisini dile getirdi.

Kevin Durant yaptığı yorumda ”Yaşlı kafaların artık emekliliğin tadını çıkarmaları gerekiyor. Bu çocukların her gün çalıştığı antrenörleri var.” ifadelerini kullanarak Shaquille O’Neal’ı hedef aldı.

LeBron James ise: ”Yapıcı eleştiri ile nefret arasında bir fark var… Bunu söylediklerinden anlayabilirsiniz.” şeklinde konuşarak Kevin Durant gibi o da Shaq’a tepki gösterdi.

Shaquille O’Neal’ın kendisi hakkında yaptığı açıklamalarla ilgili konuşan Donovan Mitchell ise ”Tamam. Ben bunları çaylak yılımdan bu yana duyuyorum.” diyerek Shaq’ı bir nevi kale almadı.


 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

Shaq: “Kareem Abdul-Jabbar beni eleştirdiğinde ağlamamıştım” #NBA

NBA efsanelerinden Shaquille O'Neal, günümüz NBA oyuncularının eleştirilmeye açık olmadıklarını dile getirdi. Dan Patrick Show’a katılan Shaq, genç oyuncuları eleştirdiği için kendisine tepki gösterilmesi hakkında...

Isaiah Thomas, Zlatan Ibrahimovic’e sert çıktı: “Kapa çeneni!” #NBA

Geçtiğimiz günlerde LeBron James ve Zlatan Ibrahimovic arasında başlayan siyaset polemiğine Isaiah Thomas da katıldı. Zlatan Ibrahimovic'in LeBron James'i ABD seçimlerine karıştığı için eleştiride bulunmasıyla başlayan...

Shaq: “Kobe’nin 81 sayılık rekorunu geçebilecek beş oyuncu var” #NBA

NBA'in efsane isimlerinden Shaquille O'Neal, Kobe Bryant'ın bir maçta bulduğu 81 sayıyı geçebileceğini düşündüğü beş oyuncuyu açıkladı. Dan Patrick Show'a katılan Shaq, bir maçta hangi...