LeBron James: ”Şu anda çok yorgunum, biraz şarap içip uyumak istiyorum” #NBA

Lakers mağlubiyetlerle boğuşmaya devam ederken takımın süper yıldızı LeBron James basın toplantısında düşüncelerini dile getirdi.

NBA Batı Konferansı’nda dokuzuncu sıraya kadar gerileyen Lakers kan kaybetmeye devam ediyor. LeBron James ile Anthony Davis’in sakatlık dönemleri bu düşüşe etki ederken Russell Westbrook çıkmazı ise belirsizliğini koruyor. Lakers oyuncuları henüz bir önceki maçlarında, Milwaukee Bucks, asık suratlı yüz ifadeleriyle kameralara yansımıştı.

Son dönemde düşüşe geçen Los Angeles Lakers’a bir darbe de Portland Trail Blazers’tan geldi. Dün gece Moda Center’ın ev sahipliğinde oynanan karşılaşmadan galibiyet ayrılan taraf 107-105 skorla ev sahibi takım oldu. LBJ aldıkları mağlubiyeti basın toplantısında değerlendirdi.

”Şu anda çok yorgunum” diyerek durumu özetleyen King James içerisinde bulundukları çıkmaz hakkında da konuştu. Şampiyonluk adayı olarak yeni sezona adımını atan Lakers’ı bu akşam sonlanacak takas sürecinin de etkilediğini söyledi.

”Açıkçası bu durum hepimizin üstesinden gelmeye çalıştığı, takımın üzerinde ağırlık yaratan bir şey. Üzerimizi kaplayan bir sismiş gibi geliyor. Ve hepimiz bu sisin diğer tarafında ne olduğunu görmeye çalışıyoruz.”

Olan bitenleri bu şekilde ifade eden LeBron devamında şöyle konuştu:

”Şu anda çok yorgunum, sadece biraz şarap içip uyumak istiyorum. Takas süreci bitene kadar ne olacağını göreceğiz. Ama ben sadece daha iyi olmak için neler yapabileceğimize odaklandım.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler