LeBron James: ”Bubble çocuklar için uygun bir yer değil” #NBA

Los Angeles Lakers’ın yıldız oyuncusu LeBron James, NBA’in kurduğu Bubble* sisteminin çocuklar için uygun olmadığı ve bu yüzden onları yanına çağırmayacağını söyledi.

Gazetecilerin, LeBron’a NBA yönetiminin oyunculara ziyaretçi hakkı tanımasına rağmen kendisinin neden kimseyi çağırmadığını sorması üzerine konuşan Amerikalı oyuncu:

”Çünkü onların burada yapacağı hiçbir şey yok. 16 yaşındaki bir oğlum var. Bubble’a gelip ne yapacak? 13 yaşındaki oğlum, o ne yapacak? 5 yaşındaki kızımın da yapacak hiçbir şeyi yok. Parklar burada kapalı. Havuza bir yere kadar girebilirsiniz. Çocuklarım oldukça maceracılar ve birçok şeyi yapmayı seviyorlar. Burada olmaları hiç mantıklı değil. Gelip sürekli içeri gir, dışarı çık, içeri gir, dışarı çık yapmaktansa Los Angeles’ta olmaları onlar için daha harika ve dürüst olmak gerekirse Bubble çocuklar için uygun bir yer değil.” ifadelerini kullandı.


*Bubble: Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle NBA yönetimi oyuncuları Bubble adını verdikleri Orlando’da bulunan Disney World Stüdyolarında toplamış ve giriş, çıkışları yasaklamıştı. Oyuncular burada maçlarını yapıp hemen ardından yine aynı kampüste bulunan hotel odalarına gidiyorlar. Herhangi bir sebepten dolayı kampüsten ayrılan oyuncunun 10 ila 14 gün arasında karantinada olması gerekiyor.

Kaynak:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler