LeBron James: ”Benim burada olmamam gerekiyordu”

2003 yılında NBA’e adım attıktan sonra kırılmadık rekor, aşılmadık engel bırakmayan LeBron James yeni çıkacak olan Space Jam 2 filmi hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Geçmişteki yaşantısı ile şimdi yaşadığı hayatı karşılaştıran James normal şartlar altında burada olmaması gerektiğini ve bütün bu yaşadığı başarıların kendisine bazen fazla geldiğini itiraf etti.

”Bu filmde kesinlikle olmalıyım”

”Çocuklar size tamamen dürüst olacağım. Space Jam 2 filmini öğrendiğimde bunu geri çevirmem mümkün değildi. Çocukluğumda sürekli Space Jam izlerdim, bunu izleyerek büyüdüm. Filmdeki insanlar benim idollerimdi. Bu yüzden kesinlikle bu filmde olmalıyım diye düşündüm.”

”Benim burada olmamam gerekiyordu”

”Ben sadece Akron’daki küçük bir çocuğum. Burası Cleveland’ın dışında çok küçük bir kasaba. Tek ebeveynli bir aileden geliyorum ve tek çocuğum. 16 yaşında lise ikincisi sınıf öğrencisiyken bana hamile kaldığında gerçekten hiçbir şeyi yoktu.  Yani gerçekten benim burada olmamam gerekiyordu.

”Bu yaşadıklarım bana bazen fazla geliyor”

”Şehrin iç kısımlarında yaşayan bir Afro-Amerikan çocuk olarak bunları gerçekleştirmenin bir yolu yoktu. Şimdi üç çocuğum ile birlikte kendini bu durumda kurtarmış bir Afro-Amerikalı olarak yaşıyorum. Bu yaşadıklarım bana fazla gibi geliyor adamım.”


Kaynak: TMZ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

Lakers’tan sakatlıklarla geçen sezon sonrası ilk önlem geldi #NBA

Yıldız oyuncuları dahil takımdan birçok ismin sakatlıklarla boğuşmasının ardından Los Angeles Lakers, antrenör Nina Hsieh'in sözleşmesini yenilemedi.  10 yıldan uzun süredir Lakers'ta çalışan Hsieh, iki sezondur...

Tüm zamanların en çok para kazanan 20 #NBA oyuncusu | GALERİ

Tüm zamanların en çok para kazanan 20 #NBA oyuncusu | GALERİ Artan maaş sınırı sayesinde NBA oyuncuları sevrvetlerine servet katarken biz de tüm zamanların en...

LeBron James hakkında konuşan Pat Riley’e para cezası! #NBA

Miami Heat Başkanı Pat Riley LeBron James hakkında konuştuğu için NBA tarafından 25 bin dolar cezaya çarptırıldı.  Bir radyo programına katılan Riley, 2010-2014 yılları arasındaki...