Spor Toto All-Star 2016, LeasePlan Yetenek Yarışması ile başladı!

Royal Halı Gaziantep’ten Earl Calloway, Anadolu Efes’ten Thomas Heurtel, Fenerbahçe’den Berk Uğurlu, Darüşşafaka Doğuş’tan Scottie Wilbekin ve İstanbul Büyükşehir Belediye’den Kartal Özmızrak’ın mücadele ettiği yarışmada, federasyon tarafından açıklanan bu isimlerin arasında bir eksik dikkat çekti.

Rönesans TED Ankara Kolejliler’den yarışmaya katılacak isim Kalın Lucas, sahada yer almadı ancak basketbolseverler için sahada sürpriz bir isim vardı. Ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu, Yetenek Yarışması’na katıldı.

Zorlu parkuru bir dakika yedi saniyede tamamlayan Sarp Levendoğlu, yarışmacılar arasında son sırada yer aldı. Bir sonraki isim Anadolu Efes’in yıldız oyuncusu Thomas Heurtel, parkuru elli sekiz saniyede tamamlayarak son ikiye kalmayı başaramadı.

Earl Calloway performansını kırk bir saniyede tamamlarken Kartal Özmızrak otuz dokuz saniye ile Calloway’ı geçti. Son ikiye kalan Berk Uğurlu ve Kartal Özmızrak kozlarını bir kez daha kapıştılar. Yarışmayı otuz beş saniyede tamamlayarak LeasePlan Yetenek Yarışması’nı kazanan isim sarı lacivertlilerin sevilen oyuncusu Berk Uğurlu oldu!

Dilara Durmuş

Koordinatör, İletişim: [email protected]

Website: https://trendbasket.net

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir