izzet26112014

Geçtiğimiz haftalarda İzzet Türkyılmaz ile sözleşme imzalayan Le Mans, 24 yaşındaki oyuncunun kontratını uzatmadı ve yolları ayırdı.

Sakatlanan Romero Osby’nin yerine 1 aylık kontratla gelen İzzet, Le Mans’da 2,1 sayı 1,7 ribaund ortalamaları yakalamıştı. Bilindiği gibi daha önceden Le Mans’ın CJ Wallace ile ilgilendiği için İzzet’i serbest bırakabileceği söylenmişti.

Kaynak: bebasket.fr

TrendBasket

TrendBasket, dört yıldır toplamda otuzdan fazla yazar ile Türkiye'nin bağımsız ve yenilikçi basketbol portalı olarak hizmet veriyor.

Website: http://www.trendbasket.net

2 Comments

  1. ziya - 03/01/2015

    24 yaşındasın ama fiziğinde bir derece ilerleme olmadı izzet kardeşim hala çok çelimsizsin avrupada bu fizikle üst düzey takımlarda süre bulman çok zor kanımca halbuki boyuna göre çok iyi yapabildiğin bir sürü iş varken.

  2. ali - 03/01/2015

    ismet badem İzzete yerli fucka diyordu :) Özellikle tanjevicin semih erdem i kadrodan cıkartıp ızeetı tercıh ettıği sene:) bir övgüler bir övgüler :) ziya arkadasıma katılıyorum ve ekliyorum Birazda oyuncuda bitiyor iş Eğer takımda yer bulamıyorsan biraz fedakarlık yapıp düşük bütçeli daha çok süre alacağın takıma gidebilirsin Bunu geçmişte kerem tunceri bjk ye giderek yapmıstı Ordan real e transfer olmuştu

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir