LaVar Ball’un oğlu LiAngelo, hırsızlıktan hapse atıldı!

LiAngelo Ball, UCLA ile ilk maçına Georgia Tech karşısında çıkacaktı. Takımlar Çin’de otelde kalırken, marketten hırsızlık yaptığı gerekçesiyle oyuncular sorguya alındı ve üç UCLA oyuncusu hapse atıldı.

LaVar Ball, oğullarıyla övünmekten çok hoşlanan bir baba olarak medyada yer alıyor. En büyük oğlu Lonzo’yu Los Angeles Lakers’a gönderen LaVar, UCLA için ilk maçını oynayacak LiAngelo için Çin’e gitmişti. Ancak LiAngelo, markette hırsızlık yaptığı gerekçesiyle, iki takım arkadaşıyla birlikte hapse atıldı. Edinilen bilgilere göre polis otele baskın yaptı ve hem Georgia Tech, hem de UCLA oyuncularını sorguya aldı. Sorgunun ardından Cody Riley, Jalen Hill ve LiAngelo Ball polisler tarafından hapse atıldı.

Bu üç oyuncu kesinlikle sezonun açılış maçında oynayamayacak. Ancak prosedürün nasıl işleyeceği ve oyuncuların nasıl bir bedel ödeyecekleri bilinmiyor. Amerikan medyası olaydan çok korkuyor çünkü Çin’de hırsızlığa karşı nasıl bir yaptırım uygulandığı bilinmiyor.

Lavar Ball olayla ilgili: “Neler olacağını göreceğiz. Oğlum iyi olacak. Herkes olayı büyütüyor, ortada büyütülecek bir şey yok” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler