LA Lakers, Kyrie Irving için paketini hazırladı!

Los Angeles Lakers, Kyrie Irving’i kadroya katma doğrultusunda harekete geçmeye hazırlanıyor.

Brooklyn Nets’e takas talebinde bulunan ve NBA’in tüm gündemini değiştiren Kyrie Irving hakkında iddialar da birer birer gelmeye devam ediyor. The Athletic’ten Jovan Buha’nın yaptığı habere göre LA Lakers, Irving için paketini hazırladı bile.

İçerikte aktarıldığı kadarıyla Lakers, Russell Westbrook ve 2027 & 2029 1. tur draft haklarını Kyrie Irving için elden çıkarmaya hazır durumda. Bununla birlikte Lakers, bu paketle birlikte Irving’in yanı sıra Brooklyn Nets kadrosunda yer alan herhangi bir rol oyuncusunu da kadrosuna dahil etmeyi amaçlıyor.

Öte yandan Nets’in rekabetçiliğini koruma adına draft hakkı yerine kadroya katkı sağlayacak bir rol oyuncusu talebinde bulunması halinde takasa üçüncü bir takımın da dahil olabileceği başka bir ayrıntı olarak haberde yer alıyor.

Eski takım arkadaşıyla yollarını yeniden birleştirmek istediği bilinen LeBron James de bu söylentilerin ortasında anlamlı bir tweet paylaşmaktan geri durmadı.

9 Şubat’taki takas penceresinin kapanış tarihine kadar takımdan ayrılma talebinde olduğunu dile getiren Irving için şu anda LA Lakers, Dallas Mavericks ve Phoenix Suns öncelikli talipler olarak görünüyor.

30 yaşındaki süper yıldız, 27.1 sayı, 5.1 ribaund ve 5.3 asist ortalamalarıyla mücadele ediyor. Sezonu oldukça formda geçiren Kyrie, All-Star’da Doğu Konferansı’nın ilk beşine seçilme başarısı da gösterdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler