Kyrie Irving – Russell Westbrook takası için masaya oturuldu! #NBA

NBA’de dengeleri alt üst edecek bir takasın eşiğindeyiz.

  • Russell Westbrook -> Brooklyn Nets
  • Kyrie Irving -> Los Angeles Lakers

Los Angeles Lakers ile Brooklyn Nets, Westbrook – Irving eksenli bir takas paketine odaklanmış durumda. Chris Haynes’ın haberine göre görüşmelere başlayan taraflar, takas için masaya oturdular.

Geride bıraktığımız sezonun belki de en çok konuşulan iki ismi yeniden gündemde. Ancak bu kez takas söylentileriyle… Geçtiğimiz günlerde her iki oyuncunun da oyuncu opsiyonlarını kullanarak takımda kalacağı konuşuluyordu. Bugün çıkan haberlere göre bir takas paketinin içinde yer alabilirler.

Takas söylentileri çıkmadan önce Kyrie Irving’in dün yaptığı paylaşım da dikkatleri çekmişti. Bu sefer kesin gidiyor gözüyle bakan bir kesim vardı. Söylentiler bu durumu doğrular durumda.

Taraflar, Russell Westbrook’u Brooklyn’e yıldız oyun kurucu Kyrie Irving karşılığında gönderecek bir takas paketi üzerinde aktif olarak tartışmaya devam ediyorlar. Kaynaklar, yaz döneminde iki taraf arasında bir anlaşmaya varılabileceğine dair iyimserlik olduğunu, birkaç engelin kaldığını söylüyor.

Takas senaryolarında ise Lakers’ın Kyrie Irving’in yanında iki Nets oyuncusu alacağı, karşılık olarak da Russell Westbrook ile iki tur hakkı verebileceği konuşuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler