Kyrie Irving: “Kevin Durant’in oradan ayrıldığına sevindim”

Kyrie Irving, Kevin Durant’in takası ve Brooklyn Nets dönemiyle ilgili konuştu.

Dallas Mavericks formasıyla ilk maçına LA Clippers’a karşı çıkan Kyrie Irving, mücadelenin ardından mikrofon başına geçti. Irving, Kevin Durant’in Phoenix Suns’a takas olmasıyla ilgili haberlere dair yorumlarını yaparken, Brooklyn Nets dönemine de değindi.

Bu ayrılık için Durant adına sevinçli olduğunu açık bir şekilde ifade eden Irving, Durant ile rakip olarak oynamayı sabırsızlıkla beklediğini dile getirdi:

“Onun mutluluğu ve iyiliği için dua ediyorum. İster birlikte olalım ister ayrı, bir an bile ne ben onun verdiği bir karara öfke duydum ne de o benim verdiğim bir karara öfke duydu. Biz sadece birbirimizi daha iyi anlamaya, birer erkek ve birer kardeş olarak büyümeye çalışıyoruz.”

“İşler biraz hızlı şekilde değişiyor. O da ben de yaşlanıyoruz. Artık aynı konferansta olacağız ve bu rekabeti seviyorum. Muhtemelen onu biraz daha fazla göreceğim ve Phoenix’e karşı daha fazla maç oynayacağım. Bunu dört gözle bekliyorum. Oradan ayrıldığına sevindim.”

Kyrie Irving, fiyaskoyla sonuçlanan Brooklyn Nets dönemi ve büyük üçlü hakkında ise şunları söyledi:

“James’e de sahiptik. Süper takım olmamız gerekiyordu. Çok fazla sakatlık yaşandı, çok kısıtlı bir süre beraber oynadık. Bunun uzun süreli olarak devam ettiğini görmek isterdim ancak herhangi bir hata ya da tesadüf de yok. Yolumuzda ilerlemek zorundayız.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler