Kyrie Irving, Brooklyn Nets’e döndüğü için oldukça minnettar! #NBA

Bu sezon ilk kez takımla beraber antremana çıkan Kyrie Irving, takıma döndüğü için çok minnetar olduğu söyledi.

New York Eyaleti’nin aşısız vatandaşlar için aldığı kararlar doğrutulsunda takımının iç saha karşılaşmalarında oynayamacak olan ve bu yüzden kadro dışı kalan Kyrie Irving, takımın yaşadığı Covid-19 vakalarının ardından affedilmiş ve Brooklyn Nets’in deplasmanda oynacağı karşılaşmalarda oynacağı açıklanmıştı.

Kyrie Irving, sezon öncesinden bu yana ilk kez Brooklyn Nets ile antrenmana çıktı ve New York Eyaleti’nin aşı zorunluluğu nedeniyle takımın neden ondan uzak durmaya karar verdiğini anladığını söyledi.

Birleşik Amerikalı yıldız, çarşamba günü Brooklyn’deki antrenman tesisinde 13 Ekim’den bu yana ilk defa basın toplantısı yaparken, “Kararlarını anladım ve saygı duydum. Gerçekten arkama yaslanıp düşünmeye ve fazla duygusal algılamamaya çalıştım. Olayları gerçekten değerlendirmem ve onların bakış açısından, yani organizasyon, takım arkadaşlarım açısından görmem gerekiyordu.” dedi.

Takıma geri döndüğü için oldukça minnettar olduğunu söyleyen Irving, “Çok zaman kaçırdım. sanki arkadaşlarımla mahallede ilk günüm ve uzun zaman olmuş gibi hissettim. Sadece üç ay kadar oldu ama ben buradayken günler yavaş yavaş takvimden silinmiş gibi geldi. Dün gece antremanlara geri döneceğimi düşündüğümde zar zor uyuyabildim.”dedi.

Kyrie Irving geri dönmesi için en erken karşılaşma 5 Ocak’ta oynanacak olan Indiana Pacers karşılaşması. Eğer ona yetişemezse 17 Ocak’ta oynanacak Cleveland Cavaliers maçını beklemek zorunda.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler