2001 NBA Draftı ilk tur ilk sırasından seçilen ancak büyük hayal kırıklığı yaratan eski NBA oyuncusu Kwame Brown, Interperformance adlı ajans şirketiyle anlaştığı ve NBA’e tekrar geri dönebileceği söyleniyor.

2001 yılında başlayan ve 2013 yılında sona eren NBA kariyerinde Washington Wizards, Los Angeles Lakers, Memphis Grizzlies, Detroit Pistons, Charlotte Hornets, Golden State Warriors ve Philadelphia 76ers formaları giyip 607 maça çıkan Kwame Brown, 6.6 sayı, 5.5 ribaunt, 0.9 asist ortalamalarını yakalamıştı. NBA’de en son 2012-2013 sezonunda Philadelphia 76ers forması giyen tecrübeli oyuncu, 22 maçta süre alırken 1.9 sayı, 3.4 ribaund ortalamalarını yakalamıştı.

Interperformance şirketinin yaptığı açıklamaya göre Kwame Brown, ona güvenecek takımlarla birlikte kariyerinde yeni bir NBA macerası yaşayacak. Fiziksel ve mental olarak hazır durumda olduğu belirtilen tecrübeli oyuncu, blokları, ribaundları ve patlayıcı smaçlarıyla NBA’de yer almayı hedefliyor.

Oynadığı dönemde büyük hayal kırıklığı yaratan Kwame Brown, yeni bir NBA kariyerine sahip olup olamayacağı büyük bir merak konusu.


Batuhan Can

İletişim için E-mail: [email protected] Twitter: bcan41

Website:

1 Comments

  1. Gökhan - 23/08/2016

    Şaka gibi haber...

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir