Koç arayışını sürdüren Pistons’ta sona üç isim kaldı

Stan Vun Gundy ile yollarını ayırmasının ardından koç arayışına giren Detroit Pistons’ta üç koç adayının ismi öne çıkmış durumda.

ESPN’nin haberine göre bugüne dek içlerinde Dwane Casey, John Beilen ve Ime Udoka’nın da bulunuğu birçok kişiyle görüşmüş olan Pistons yönetimi, yukarıdaki üç isimle ise birer kez daha görüşecek.

Adaylardan Dwane Casey en son Toronto Raptors’ta görev yapmış iken, başarılı koç Kanada temsilcisi ile normal sezonu lider bitirmişti. Ancak playofflarda üst üste alınan kötü sonuçlar, Raptors’un Casey’nin görevine son vermesine yol açtı.

Bir diğer aday John Beilen, NCAA’de 2007’den beri Michigan’ın çatısı altında çalışıyor ve bu sezon Michigan ile Final Four’a katılma başarısı göstedi. Üçüncü ve son aday Ime Udoka ise aktif basketbol kariyerini sonlandırdığı 2012 yılından beri Spurs’te Gregg Popovich’in yardımcılarından biri olarak görev yapıyor.

Pistons sahibi Tom Gores’in yakın bir zamanda bu koç adayları ile görüşeceği ifade edilirken takımının yeni koçunun bu isimlerden birinin olmasının beklendiği kaydedildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

#NBA takımları tarafından emekli edilen forma numaraları – Detroit Pistons | GALERİ

NBA Takımları Tarafından Emekli Edilen Forma Numaraları | Detroit Pistons Birçok NBA takımı zamanla takımlarında iyi izler bırakmış oyuncularının forma numaralarını emekli etme kararı aldı....

Carmelo Anthony: “Milicic’in önce seçilmesi beni yaralamıştı” #NBA

NBA tarihine iz bırakmış isimlerden biri olan ve şimdilerin kıymetli veteranı Carmelo Anthony, 2003 NBA Draft'ı ve Milicic hakkında konuştu. 2003 NBA Draft'ında üçüncü sıradan...

O artık draft edilmemiş ilk Hall of Fame! #NBA

Ben Wallace, NBA tarihindeki draft edilmeyen ilk Hall of Fame oyuncu oldu. Ben Wallace, 2020 Hall of Fame sınıfının bir üyesi oldu. NBA kariyeri diğer...