Kevin Garnett: “Irving & Doncic, Batı’nın en iyi ikilisi”

Kevin Garnett, 2023 model Dallas Mavericks hakkında yorumlarda bulundu.

Kyrie Irving takasıyla birlikte başka bir çehreye bürünen Dallas Mavericks ile ilgili konuşan son isim Kevin Garnett oldu. Doncic & Irving ikilisi hakkında övgü dolu ifadeler kullanan Garnett, Mavericks’in zayıf karnı olarak gördüğü bölgeyi de dile getirdi:

“Batı’da daha iyi bir ikili yok. Kawhi ve PG diyebilirsiniz ama hayır. Kesinlikle bu iki lanet olası adamın yapabileceği şeyleri yapabilecek başka bir ikili yok Batı’da. İki başlı canavar gibiler. İkisi de benim en iyi 10 oyuncum arasında yer alıyor.”

Kevin Garnett, Dallas Mavericks’in savunma kısmında ise mesafe katetmesi gerektiğini ifade etti:

“Ancak takım olarak ellerinde ribaund alacak ve blok yapacak oyuncu kalmadı. Finney-Smith? Gitti. Dinwiddie? Gitti. Tüm savunma parçalarını kaybettiler. Yukarı tırmanabilmek için biraz savunmaya ve daha iyi bir deplasman takımı olmaya ihtiyaçları var.”

Dallas Mavericks, Kyrie Irving takası sonrasında oynadığı dört maçta yalnızca bir galibiyet alırken, bu mücadelelerde rakiplerinden ortalama 122.2 sayı yedi. Mavericks, Doncic ve Irving’in birlikte sahada yer aldığı iki maçtan ise henüz galibiyet çıkarabilmiş değil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler