Kevin Durant, playoff’ları kaybedeceklerini Mike James’e anlatmış!

EuroLeague’in yıldızlarından Mike James, Kevin Durant ile arasında geçen telefon konuşmasından bahsetti.

Kısa süren NBA yolculuğunda Kevin Durant ile arasındaki bağı kuvvetlendiren Mike James, ilişkileri hakkında konuştu. James, Brooklyn Nets’te birlikte forma giydiği KD ile EuroLeague playoff’larında da beraberdi. Eski takım arkadaşının kendisini izlemeye gelmesi gündeme zirveden giriş yaparken, Mike James o günlerden bahsetti.

2021-22 NBA playoff’larına play-in’den gelen Brooklyn Nets’in Boston Celtics’e süpürülme hikayesi var. Mike James ve Kevin Durant, kimin sezonu ilk bitirirse diğerinin sezon sonunda bir diğerini izlemeye geleceği konusunda anlaşmışlar. James’in söylediklerine göre KD, Celtcis’e kaybedeceklerini biliyormuş.

@playerschoice Mike James on his relationship with KD #mikejames #kevindurant #nba #basketball #fyp ♬ original sound – Players Choice

Nets seride kaybetmeye devam ederken Mike, Durant’i arayıp Monaco’nun playoff’larına gelmeye çok yakın olduğunu ima etmiş. NBA yıldızı, önce gelemeyeceğini ancak kaybedeceklerini anlayıp telefon görüşmelerinden bir hafta kadar sonra geleceğinin sözünü vermiş.

Kevin Durant, sözleştikleri gibi yakın arkadaşını EuroLeague playoff’larda yalnız bırakmadı. Önce Monaco ardından Yunanistan‘da AS Monaco’nun maçlarına katılım gösterdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler