Kendrick Perkins: “Russell Westbrook, kırılmış gibi görünüyor!” #NBA

NBA’de şampiyonluk sevinci yaşamış bir isim olan Kendrick Perkins, eski takım arkadaşı Russell Westbrook’un bu sezonki performansı hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Şu anda NBA yorumculuğu yapan emekli basketbolcu, eski takım arkadaşının röportajlarını izlerken onu kırgın gördüğünü söyledi. Kötü performansını düzeltebilmesi için ona tavsiyelerde bulunan Kendrick Perkins, LeBron’un koşmasına izin vermesini ve daha çok post up oynaması gerektiğini söyledi.

Bu sezon kariyerinin en düşük şut yüzdesiyle oynadığı Birleşik Amerikalı oyuncu, son iki karşılaşmasında %17’den daha düşük bir yüzdeyle isabet bulabildi. Westbrook, genellikle NBA’deki kendine en güvenen oyunculardan biri olsa da, açıkça kariyerinin en zorlu dönemlerinden birini yaşadığı aşikar.

14’te iki ile oynadığı Sacramento Kings karşılaşması sonrası konuşan Westbrook, böyle bişeyin başına ilk defa geldiğini ve şu anda en iyi nasıl oynayacağının arayışı içinde olduğunu söylemişti.

Cumartesi gecesi Denver Nuggets ile karşı karşıya gelicek olan Lakers, şampiyonluk için yarışmak istiyorsa Russell Westbrook’un eski formuna dönmesini beklemekten başka şansı yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler