KBSL’nin yeni ekibi Tosyalı Toyo Osmaniye’den üç önemli transfer

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi’ne yeni katılan Tosyalı Toyo Osmaniye, yaptığı üç önemli transfer ile transfer döneminde rüzgarlar estirdi. 

Tosyalı Toyo Osmaniye, WNBA’den Sugar Rodgers, Edremit Belediyesi Gürespor’dan Burcu Erbaş ve OGM Orman Gençlik’ten Aysun Keskin’i kadrosuna katarak önemli bir kadro oluşturmaya hazırlanıyor. Osmaniye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Murat Teke, kadrosuna kattığı üç oyuncu hakkında birtakım açıklamalarda bulundu. Murat Teke, önümüzdeki sezon için iddialı olduklarını ve iyi bir kadro oluşturarak ligde kalıcı olmak istediklerini söyledi. Başkan Murat Teke’nin açıklamalarının tamamı şu şekilde:

”Bu sezon transfer çalışmalarımızda Amerika Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından New York Liberty’de oynayan Sugar Rodgers, OGM Orman Gençlik’te forma giyen Aysun Keskin ve Edremit Belediyesi Gürespor oyuncularından Burcu Erbaş ile birer yıllığına anlaşma sağladık. Bu yıl hedefimizi yüksek tutuyoruz. Ligin yeni ekibi olarak transfer çalışmalarımız sürüyor. İyi bir kadro kurarak bu ligde kalıcı olmak istiyoruz. Bu üç sporcumuzun takımın başarısına büyük katkı sağlayacak önemli transferler olduğuna inanıyoruz. Başarılı olmanın yolu, iyi bir kadro kurmaktan geçiyor.” 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler