Daha önce ülkemizde Fenerbahçe Öznur Kablo, Beşiktaş ve Girne Üniversitesi formalarını giyen Cappie Pondexter’ın herkesi korkutan durumu belli oldu.

Dün Amerikan basınına düşen haberlere göre WNBA efsanelerinden ünlü basketbolcu Cappie Pondexter’tan üç gündür haber alınamıyordu. Telefonu ve cüzdanının evde olduğunu belirtilen eski basketbolcuya dair tek bir iz bile bulunamamıştı.

İlerleyen saatlerde ise Amerika’nın en ünlü medya yayın organı TMZ, Pondexter’ın Los Angeles’ta işlediği küçük bir suç dolasıyla tutuklandığını ve iki gündür Polis Departmanı’nda tutulduğunu yazdı.

Ancak ortada bir sorun daha vardı. Salı günü tutuklanan Cappie Pondexter, Perşembe günü serbest bırakılmıştı ve o saatten bu yana kimse yine 37 yaşındaki basketbolcudan haber alamıyordu.

Ruhsal sağlığının çok yerinde olmadığını söyleyen oyuncunun sözcüsü Chuck Walton, bu sabah saatlerinde Pondexter’ın Los Angeles’ta bulunduğunu ifade etti.

WNBA takımlarından Phoenix Mercury formasıyla 2007 ve 2009 yıllarında iki şampiyonluk kazanan yıldız oyuncu adını tarihe altın harfler ile yazdırmıştı.


Kaynak: TMZ

Mert İşleyen

Maç izler, fotoğraf çeker. Bunları bir araya getir ve paylaşır.

Website:

Bir yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir