Karl-Anthony Towns: “Kendimiz gibi oynarsak bizi yenebilecek takım yok” #NBA

Batı Konferansı ekiplerinden Minnesota Timberwolves’un yıldız ismi Karl-Anthony Towns, takımı hakkında oldukça iddialı açıklamalarda bulundu.

The Undefeated’dan Marc J. Spears’a konuşan yıldız oyuncu, bu sezonu geçen sezon playoff dışında kalan takımının sezonu olarak gördüğünü ifade etti.

İddialı açıklamalar yapan Towns’ın ifadeleri şu şekilde:

“Herkes Minnesota’daki insanları gözardı ediyor çünkü ismimizi pek duymuyorlar. Sorun değil. Öyle olsun. Yer altından çıkıp yaptığımız şeyi yapmaya devam edersek kendimizi playoff’ta bulacağız. Bizi gözardı etmeye devam edin.

Kendi basketbolumuzu oynamalıyız. Kime karşı olduğu fark etmez. Kendi standartlarımızı kendimiz belirlemeliyiz. Kendi oyunumuzu oynamalıyız. Başkalarına bakıp bu takım ile o takımın ikinci versiyonu olmak konusunda endişelenmekle harcayacak vaktimiz yok. Kendimizin ilk versiyonu olup kendi basketbolumuzu oynamak konusunda kafa yormalıyız.

Eğer kendi oyunumuzu oynarken mağlup olursak da rakibe saygı gösterip diğer takıma odaklanmamız gerekiyor. Eğer kendi bildiğimiz şekilde, özellikle de antrenman kampında gördüğüm ve en iyi olduğumuz şekilde oynarsak bizi yenebilecek fazla takım yok.”


Kaynak: The Undefeated

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler