Ahmet Kandemir koçluk görevine devam ediyor #BasketballCL

Basketbol Şampiyonlar Ligi’ndeki temsilcilerimizden Beşiktaş Icrypex, Ahmet Kandemir ve geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. 

Geçtiğimiz sezona basketbol takımının sportif direktörü olarak başlayan Kandemir, alınan kötü sonuçların ardından antrenörlük görevine geri dönmüş ve takımın başına geçmişti. Çok genç bir takımla birlikte çok iyi bir performans gösteren Beşiktaş Icrypex, Basketbol Süper Ligi’nde yarı final oynamayı başarmıştı.

Bandırma ile yapılan anlaşmayla birlikte daha çok genç yetiştirmeye önem veren Beşiktaş Icrypex, projenin ilk sezonunda Alperen Şengün’ü hem ligin en değerli oyuncusu yapmayı hem de NBA’e göndermeyi başarmıştı. Bir diğer büyük potansiyel Şehmus Hazer ise NBA Yaz Ligi takımları tarafından davet edildi.

Ahmet Kandemir, bu projenin hem idari hem de koç olarak her aşamasında bulundu ve Beşiktaş Icrypex’i de mutlu etmiş olacak ki takımın hem koçu hem de sportif direktörü olarak devam edeceği açıklandı.

Beşiktaş Basketbol Şubesinin Ahmet Kandemir’in geleceği hakkında açıklaması:

Geçen sezon Basketbol Şubemizde, Sportif ve İdari Direktör olarak görev yapan Ahmet Kandemir, Beşiktaş Icrypex Takımımızın sezon başındaki kötü gidişatı nedeniyle sorumluluk alarak parkeye inmiş ve takımımızın sezonu iyi bir dereceyle bitirmesini sağlamıştı. Geçtiğimiz sezonki performansı nedeniyle Ahmet Kandemir’e teşekkür ediyoruz.

Ahmet Kandemir, önümüzdeki üç sezon boyunca Sportif ve İdari Direktörümüz olarak görev yapacak, aynı zamanda Beşiktaş Icrypex Takımımızın Başantrenörü unvanıyla parkede bulunmaya devam edecektir.

Kulübümüze bugüne kadar önemli hizmetler bulunan Ahmet Kandemir’e önümüzdeki dönemde başarılar diliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler