John Starks, LeBron ve Jordan arasındaki GOAT tartışmasına dahil oldu

Eski NBA yıldızı John Starks, LeBron James ve Michael Jordan arasındaki GOAT tartışmalarına dahil oldu.

New York Knicks ile geçirdiği sekiz senenin ardından kulübün efsane isimlerinden biri olarak yer alan John Starks, GOAT tartışmalarında fikrini belirtti. Scoop B’ye konuşan Starks, LeBron James’in sürekli takım değiştirmesinin LeBron’un mirasına zarar verdiğini ve Jordan ile tarihin en iyisi tartışmalarında konumunun bu yüzden etkileneceğini söyledi.

Starks’ın açıklamaları:

“LeBron, takımını değiştirerek mirasına o kadar çok zarar veriyor ki… LeBron ve Jordan tartışmaları söz konusu olduğunda bu, onun konumunu etkileyecek. Mike takım değiştirmedi. En iyilere karşı oynamak istiyordu. En iyileri yenmek için takımına katılacak oyuncuları kovalamasına gerek olmadığını düşündü. En iyinin kendisi olduğunu hissediyordu ve bence aradaki fark da buydu.”

LeBron James, devam eden kariyerinde büyük başarılara imza atarken üç farklı takımda forma giydi. LeBron şu ana kadar dört NBA şampiyonluğu ve dört normal sezon MVP’liği kazandı.

Michael Jordan ise kariyerini Chicago Bulls ile sürdürüp Washington Wizards ile kariyerine nokta koydu. Jordan, Bulls ile altı NBA şampiyonluğu kazanırken beş kez de normal sezon MVP’si oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler