Joel Embiid; Süreç, Rihanna ve Sixers’ın Spurs’e özenmesi… | #çeviri

Yazı: Alex Squadron, Slam

Çeviri: Efe Doğruoğlu, TrendBasket


Joel-Marquee
slamonline.com

Joel Embiid’i; sosyal medyadaki performansı, Rihanna’yla tanışması ve Philly’nin geleceği üzerine konuşmak üzere New Orleans’ta yakaladık.

New Orleans’ın merkezinde Gatorade’in retro görünümlü bir basketbol sahasına dönüştürdüğü  Civic Tiyatrosu’ndaydık. Antrenman gurusu Drew Haylen ve Philly süper yıldızı Joel Embiid ile sahaya indik.

İkisi birden benim (ve diğer üç muhabiri) çetin bir beceri idmanını tamamlamama yardım etti. Top sürdük, post hareketlerimizi geliştirdik, ayak hareketlerimizi düzelttik ve floaterlarımız(*) üzerinde çalıştık.

Sonrasında ise şu ana kadarki sezonu hakkında konuşmak üzere Embiid ile bir sohbet gerçekleştirdik.

SLAM: Drew Hanlen’la idman yapmanın nesi farklı?

Joel Embiid: O biraz farklı. Bilirsin, her zaman bir oyun kurucu gibi oynamak istemiştim. Ve bu, onun olduğu şey. Ve bu onun bize öğrettiği şey –bana ve diğerlerine. Bundan keyif alıyorum. O daha çok ayak hakimiyeti üzerine odaklanıyor.

SLAM: Neden her zaman bir oyun kurucu gibi oynamak istedin?

Joel Embiid: Onların oynama şeklini seviyorum. Uzunlardan daha iyi şut atıyorlar. Top sürüyorlar. Top sürekli ellerinde oluyor.

Geri1 of 2

Joel Embiid; Süreç, Rihanna ve Sixers’ın Spurs’e özenmesi… | #çeviri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler

Alley-oop’lar havada uçuştu | #NBA’de gecenin hareketleri

NBA'de playoff heyecanı hız kesmeden sürerken gece oynanan iki maçta ortaya harika hareketler çıktı. Listenin üçüncü sırasında üçlü sıkıştırmaya maruz kalan Joel Embiid'in Ben Simmons'la...

Embiid: “Playofflara ve şampiyonluğu kazanmaya odaklandım.” #NBA

MVP ödülünü Nikola Jokic'e kaptıran Philadelphia 76ers yıldızı Joel Embiid açıklamalarda bulundu. Yıldız oyuncu dün gece muhteşem bir performans göstererek Hawks karşısında takımını zafere taşıdığı...

Philadelphia 76ers seriyi eşitledi #NBA

Yüksek heyecan vadeden seride Philadelphia 76ers, dün gece parkede üstünlük kurmayı bildi ve seriyi eşitledi. Gece Atlanta Hawks karşısında parkeden 118-102'lik skorla galip ayrılan Philadelphia...