James Harden, büyük üçlü hakkında konuştu: ”İşte o kadar iyiyiz” #NBA

James Harden, NBA’de dün gece lider Chicago Bulls’u mağlup ettikleri maçın ardından mikrofonlara konuştu.

Dün gece Brooklyn Nets, lider Chicago Bulls’a konuk oldu. Büyük üçlünün parkeye birlikte çıktığı mücadelede kazanan taraf 138-112 skorla Nets idi. Aldığı 27 galibiyetle NBA Batı Konferansı’nın zirvesinde oturan Bulls, hemen arkasında yer alan rakibinden tam 138 sayı yedi. Galibiyetin mimarlarından James Harden maçın sonunda basın mensuplarına konuştu.

”İşte o kadar iyiyiz” diyerek sözlerine başlayan James Harden, büyük üçlüden de bahsetmeden geçmedi. Kevin Durant ve Kyrie Irving ile güçlerini birleştirdiğinde ne kadar iyi olabileceklerini lideri yenerek bir kez daha gösterdiler.

Bu sezon henüz üç maçta süre alan Kyrie Irving’in de takıma katılmasıyla büyük üçlüyü yeniden izlemeye başladık. Harden, yeniden bir araya gelip de bu kadar kısa süre içerisinde iyi işler çıkarmaları hakkında konuştu.

”O kadar iyi olma şansımız var. Sadece bunu ortaya çıkarmaya pek vakit olmadı. Geçen sene birlikte muhtemelen 15 maç oynadık belki biraz daha az ya da fazla. Ve bu sezon sadece iki maçta beraberdik. Zamanla ne kadar harika bir takım olabileceğimizi görebilirsiniz. Bunun üzerinde çalışıyoruz. O noktaya ulaşmamız gerekiyor.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlgili Haberler